User
DETAIL ČLÁNKU...
ACSI nově členem IGSIA!

ACSI nově členem IGSIA!

01.04.2016 Petr Hudec
 • april

Zima končí, ale kurzy nekončí. Stále váháš jaký si vybrat? Možná ti v rozhodování pomůže i tento článek ve kterém ti přinášíme naprosto zásadní informaci, kterou bys určitě neměl přehlédnout!

Co to teda je za zásadní informaci?

V poslední době probíhá značná "masáž" instruktorské veřejnosti ohledně tzv "kurzů s mezinárodní návazností". Jak již jsme avizovali několikrát, žádná taková mezinárodní návaznost neexistuje a je vždy na samotném instruktorovi zda jej v dnešní době nějaká lyžařská škola zaměstná. V dnešní době je bohužel takový nedostatek instruktorů, že některé lyžařské školy dokonce zaměstnávají kohokoli bez platné licence, neboť potřebují, aby alespoň někdo učil.

Proč mě s mezinárodní známkou nemusí zaměstnat, zatímco instruktora od ACSI ano?

Protože záleží na tvých schopnostech, nejen lyžařských, ale i jazykových. Pokud jsi vybaven dostatečnými jazykovými schopnostmi (zejména AJ, NJ, RJ), rádi po tobě šáhnou v jakékoli lyžařské škole.

Spolupracuje ACSI s nějakými zahraničními školami?

Ano, v současnou chvíli spoluracuje ACSI s lyžařskými školami v Rakousku a další školy se nám ozvaly a chtějí navázat spolupráci pro další sezónu. V případě zájmu tak můžeme již v dnešní době zprostředkovat kontakt a doporučení přímo na školy v Rakousku, Švýcarsku, Itálii a Rusku.

Je ještě něco dalšího, co by mi mohlo pomoci?

Samozřejmě, ACSI se nově stalo členem IGSIA - Inter-Galactic Ski Instructor Association. Jedině s naší známkou tak můžeš své schopnosti rozvíjet i na dalších planetách nejen sluneční soustavy. Zvláště pak doporučujeme planetu Hoth, kde je krajina opravdu scénická. Jak se prokážu jako člen ACSI?

Samozřejmě k naší instruktorské legitimaci je potřeba si za 25 kreditů zakoupit Inter-Galaktickou známku. Ta letošní se opravdu povedla, neboť oficiální tváří známky není nikdo jiný než samotný Darth Vader.

A co na to samotný Lord Vader?

"Když jsem dostal nabídku být oficiální tváří známky, neváhal jsem ani jednu vteřinu!" O to víc, když na minulé známce byl můj dávný předchůdce, dlouholetý prezident dnes již zaniklé asociace, pan Liberátor Svíčka.

Co mi známka přinese?

Těch výhod je opravdu spousta. Hlavní je možnost slevy na teleporty do všech destinací v rozmezí okolních 5 galaxií. Do vzdálenějších galaxií je již potřeba vlastnit známku s mojí zlatou helmou", vysvětluje dále Vader. "K té je však potřeba zajet tzv. Intergalactic-test. Jedná se o test z obřího slalomu v poli asteroidů. Test to není nikterak náročný, většinou je považován jako příjímací test na nejvyšší vzdělání na lokálních planetách, avšak Svíčkova organizace to tenkrát nepochopila", zakončuje svoje vyprávění Vader.

ACSI jako plnohodnotný člen IGSIA...

Za ACSI poté dodává Petr Hudec, člen výkonného výboru: "Opravdu se bát nemusíte, ať již vlastníte nebo nevlastníte jakoukoli známku, včetně naší IGSIA, vzdělání, které u nás absolvujete, je uznávané na základě zákonů Evropské Unie a minimálně na planetě zemi s ním budete moci vykonávat svou práci i v zahraničí."

Pokud máte jakékoli dotazy či připomínky, neváhejte se nám ozvat standardně přes náší emailou adresu info@acsi.cz, online chat nebo facebook.

Krásný 1. duben přeje ACSI

 

Zpět na seznam článků...

VAŠE NÁZORY K: ACSI nově členem IGSIA!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT...

 • Vzdělání ACSI je nově uznáváno v Rakousku
  Vzdělání ACSI je nově uznáváno v Rakousku 02.03.2018 Petr Hudec
 • Majasport zahájila spolupráci s ACSI
  Majasport zahájila spolupráci s ACSI 22.10.2016 Petr Hudec
 • Pokračujeme na Monínec
  Pokračujeme na Monínec 26.09.2016 Petr Hudec
 • A jsme na Lipně!
  A jsme na Lipně! 14.09.2016 Petr Hudec
 • ACSI se rozrůstá do Pece pod Sněžkou
  ACSI se rozrůstá do Pece pod Sněžkou 13.05.2016 Petr Hudec
 • První kurz L2 je úspěšně za námi!
  První kurz L2 je úspěšně za námi! 25.04.2016 Petr HudecNaši vážení partneři...

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s následujícími partnery. Budeme rádi, pokud si i ty prohlédneš jejich prezentaci.