User

Detail kurzu...

Datum: - ( dní) Termín uzávěrky 

Může se zúčastnit:

Základní cena: 0 Kč

Již je po uzávěrce   

O jaký kurz se jedná?

Co kurzem získám?

Vybraná videa z předešlých kurzů...

Připravujeme

Kde se kurz koná?

Monínec

Středočeský kraj

Areál Monínec najdete na Javorové skále 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Monínec leží v srdci České Sibiře a kombinace jejího mikroklimatu, severní stráně a nadmořské výšky tvoří z Monínce jedinečný přírodní ledovec. Pro lyžaře i snowboardisty je zde několik sjezdovek. Vysoký komfort lyžování zajišťuje čtyřsedačková lanovka, která lyžaře vyveze až na vrchol 1,2 km dlouhé sjezdovky. Monínec je proto ideálním místem pro lyžování nedaleko Prahy. Samozřejmostí je absolutní zázemí s kompletním vybavením pro zimní sporty včetně půjčovny i skiservisu. Od letošního roku jsme prvním místem v celém Česku, kde se bude moci zasněžovat i v případě, že je venku nad nulou. Díky tomu zde lyžařská sezóna bude moci odstartovat již v říjnu. Důvodem toho, že začneme jezdit tak brzy, je skutečnost, že bude areál nově vybaven zařízením Snowfactory. Zařízení umožní výrobu sněhu díky speciální zasněžovací technologii. Technologie zajistí výrobu sněhu již při teplotě do 15 °C. Sníh bude mimo jiné tvořit kvalitní podklad pro další zasněžování, jímž je Areál Monínec vybaven.

Monínec
1
2
0
Počet km sjezdovek dané náročnosti

Jaké bude ubytování? (0 varianty)

Vlastni ubytovani

Ubytování si zajistí kurzista individuelně na vlastní náklady. V připadě zajmu nás kontaktujte.

Program kurzu...

Co potřebuji s sebou?

Platební podmínky...

Storno přihlášek...

Stornovat přihlášku lze do termínu uzávěrky bez saknkčního poplatku. Po uzavření registrace storno poplatek činí 50% z ceny objednaných služeb. Při zrušení v den zahájení kurzu je storno poplatek 100%.

Napsali o nás...

Přišli neznámo odkud, prošli kurzy, znají nás, učí s námi a z mnohých se stali partneři nebo kamarádi... Přidej se k nám a staň se i ty součástí našeho týmu!

Naši vážení partneři...

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s následujícími partnery. Budeme rádi, pokud si i ty prohlédneš jejich prezentaci.