User

Detail kurzu...

Lyžařský kurz licence L1

Místo: Monínec, Středočeský kraj
Alternativní místa: Špindlerův Mlýn, Stubai

Datum: 22.11.2020 - 29.11.2020 (7 dní) Termín uzávěrky 15.11.2020

Může se zúčastnit: Kdokoli starší 17 let

 

 

Přihlásit se

O jaký kurz se jedná?

Pokud jsi ještě nikdy nevhlédl do výuky lyžování, je toto přesně ten pravý kurz pro tebe. Jedná se o základní kurz s rozsahu 7 dní (70 hodin), který se koná vždy 2x ročně v českých lyžařských střediscích. Kurz probíhá ve skupinách pod vedením zkušených lektorů.

Co kurzem získám?

Díky tomuto kurzu získáš dovednosti, které jsou potřeba pro výuku klientů od úplných začátečníků až po mírně pokročilé. Osvojíš si slovní zásobu v jednom cizím jazyce (Aj, Nj, Rj). Závěrečná výstupní zkouška se skládá z metodického výstupu, technických jízd a písemného testu. Úspěšným absolvováním kurzu získáš licenci "Instruktor lyžování L1".

Vybraná videa z předešlých kurzů...

Připravujeme

Kde se kurz koná?

Monínec

Středočeský kraj

Areál Monínec najdete na Javorové skále 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Monínec leží v srdci České Sibiře a kombinace jejího mikroklimatu, severní stráně a nadmořské výšky tvoří z Monínce jedinečný přírodní ledovec. Pro lyžaře i snowboardisty je zde několik sjezdovek. Vysoký komfort lyžování zajišťuje čtyřsedačková lanovka, která lyžaře vyveze až na vrchol 1,2 km dlouhé sjezdovky. Monínec je proto ideálním místem pro lyžování nedaleko Prahy. Samozřejmostí je absolutní zázemí s kompletním vybavením pro zimní sporty včetně půjčovny i skiservisu. Od letošního roku jsme prvním místem v celém Česku, kde se bude moci zasněžovat i v případě, že je venku nad nulou. Díky tomu zde lyžařská sezóna bude moci odstartovat již v říjnu. Důvodem toho, že začneme jezdit tak brzy, je skutečnost, že bude areál nově vybaven zařízením Snowfactory. Zařízení umožní výrobu sněhu díky speciální zasněžovací technologii. Technologie zajistí výrobu sněhu již při teplotě do 15 °C. Sníh bude mimo jiné tvořit kvalitní podklad pro další zasněžování, jímž je Areál Monínec vybaven.

Monínec
1
2
0
Počet km sjezdovek dané náročnosti

Jaké bude ubytování? (1 Varianta)

U vícedenních kurzů, ti nabízíme možnost rezervace ubytování a stravy. Ubytování i stravu uhradíš na místě při příjezdu přímo provozovateli ubytování.

Varianta 1 : Penzion Javorka

Dvoupatrová budova nabízí celkem 9 pokojů, z toho 3 s vlastním sociálním zařízením a 6 pokojů se společným (jedna koupelna a WC pro dva pokoje). Dále je možné využít společenské místnosti s televizí pro přibližně 15 osob.

Cena za ubytování (platí se na místě): 150 Kč / Noc (celkem 1 050 Kč)

Stravování: 100 Kč (Jen večeře)

Vzdálenost: 0 minut (na sjezdovku), 0 minut (do přednáškové místnosti)

Parkování: ZDARMA

nebo

Vlastni ubytovani

Ubytování si zajistí kurzista individuelně na vlastní náklady. V připadě zajmu nás kontaktujte.

Program kurzu...

Co potřebuji s sebou?

Vlastní lyžařskou výstroj (u oblečení je vhodné počítat s teplotami až -15 °C)
Vlastní lyžařskou výzbroj (lyžáky, lyže, hůlky...)
Průkaz zdravotní pojišťovny
Poznámkový sešit, psací potřeby, osobní doklady

Platební podmínky...

Po vyplnění přihlášky budete ihned přesměrováni na platební portál nebo Vám bude zaslána zálohová faktura.

Místo na kurzu rezervujeme 10 dní od podání přihlášky!

Storno přihlášek...

Stornovat přihlášku lze do termínu uzávěrky bez saknkčního poplatku. Po uzavření registrace storno poplatek činí 50% z ceny objednaných služeb. Při zrušení v den zahájení kurzu je storno poplatek 100%.

Napsali o nás...

Přišli neznámo odkud, prošli kurzy, znají nás, učí s námi a z mnohých se stali partneři nebo kamarádi... Přidej se k nám a staň se i ty součástí našeho týmu!

Naši vážení partneři...

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s následujícími partnery. Budeme rádi, pokud si i ty prohlédneš jejich prezentaci.