User

Detail kurzu...

Lyžařský kurz L1 dětská výuka

Datum: 12.12.2023 - 17.12.2023 (5 dní) Termín uzávěrky 08.12.2023

Může se zúčastnit: Kdokoli starší 16 let

 

 

Platba na místě v hotovosti:  permanentka a ubytování

Již je po uzávěrce   

O jaký kurz se jedná?

Pořád tě nepřestavilo bavit si hrát? Nás taky ne. Pamatuješ si ještě na to, jaký to bylo ve školce? Pojď si udělat dětský kurz a staň se jedním z nás! Celou zimu budeš stavět sněhuláky, projíždět brankami, hrát si na babu a ještě za to dostaneš zaplaceno!

Co kurzem získám?

Díky tomuto kurzu získáš dovednosti, které jsou potřeba zejména pro výuku dětí v dětských školkách a posléze i na sjezdovce. Protože ty malá stvoření je potřeba nejdříve chránit, je toto to nejdůležitější, co ti bude v kurzu kladeno na srdce. Mimo to získáš i základní pojem o výuce dospělých. Závěrečná výstupní zkouška se skládá z metodického výstupu, technických jízd a písemného testu. Ale neboj, není to nic těžkého!

Vybraná videa z předešlých kurzů...

Připravujeme

Kde se kurz koná?

Monínec

Středočeský kraj

Areál Monínec najdete na Javorové skále 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Monínec leží v srdci České Sibiře a kombinace jejího mikroklimatu, severní stráně a nadmořské výšky tvoří z Monínce jedinečný přírodní ledovec. Pro lyžaře i snowboardisty je zde několik sjezdovek. Vysoký komfort lyžování zajišťuje čtyřsedačková lanovka, která lyžaře vyveze až na vrchol 1,2 km dlouhé sjezdovky. Monínec je proto ideálním místem pro lyžování nedaleko Prahy. Samozřejmostí je absolutní zázemí s kompletním vybavením pro zimní sporty včetně půjčovny i skiservisu. Od letošního roku jsme prvním místem v celém Česku, kde se bude moci zasněžovat i v případě, že je venku nad nulou. Díky tomu zde lyžařská sezóna bude moci odstartovat již v říjnu. Důvodem toho, že začneme jezdit tak brzy, je skutečnost, že bude areál nově vybaven zařízením Snowfactory. Zařízení umožní výrobu sněhu díky speciální zasněžovací technologii. Technologie zajistí výrobu sněhu již při teplotě do 15 °C. Sníh bude mimo jiné tvořit kvalitní podklad pro další zasněžování, jímž je Areál Monínec vybaven.

Monínec
1
2
0
Počet km sjezdovek dané náročnosti

Jaké bude ubytování? (1 Varianta)

U vícedenních kurzů, ti nabízíme možnost rezervace ubytování a stravy. Ubytování i stravu uhradíš na místě při příjezdu přímo provozovateli ubytování.

Varianta 1 : Apartmány Monínec

Apartmány u dolní stanice lanovky, 2-3 ložnice, společná jídelna s kuchyňským koutem.

Cena za ubytování (platí se na místě): 270 Kč / Noc (celkem 1 350 Kč)

Stravování: 100 Kč (Jen večeře)

Vzdálenost: 0 minut (na sjezdovku), 0 minut (do přednáškové místnosti)

Parkování: ZDARMA

nebo

Vlastni ubytovani

Ubytování si zajistí kurzista individuelně na vlastní náklady. V připadě zajmu nás kontaktujte.

Program kurzu...

Co potřebuji s sebou?

Vlastní lyžařskou výstroj (u oblečení je vhodné počítat s teplotami až -15 °C)
Vlastní lyžařskou výzbroj (lyžáky, lyže, hůlky...)
Průkaz zdravotní pojišťovny
Poznámkový sešit, psací potřeby, osobní doklady

Platební podmínky...

Po vyplnění přihlášky budeš ihned přesměrován na platební portál nebo ti bude zaslána zálohová faktura.

Místo na kurzu rezervujeme 10 dní od podání přihlášky!

Storno přihlášek...

Stornovat přihlášku lze do termínu uzávěrky bez saknkčního poplatku. Po uzavření registrace storno poplatek činí 50% z ceny objednaných služeb. Při zrušení v den zahájení kurzu je storno poplatek 100%.

Napsali o nás...

Přišli neznámo odkud, prošli kurzy, znají nás, učí s námi a z mnohých se stali partneři nebo kamarádi... Přidej se k nám a staň se i ty součástí našeho týmu!

Naši vážení partneři...

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s následujícími partnery. Budeme rádi, pokud si i ty prohlédneš jejich prezentaci.