User
detail článku...
Přidej se k nám!

Přidej se k nám!

17.10.2015 Petr Hudec

Ať už jsi normální kolemjdoucí, instruktor lyžování, či lyžařská škola, myslíme na tebe a každý z Vás si na tomto portálu najde to své. Proč? Protože všichni z nás milují hory, lyžování a zábavu, která je s tím spojená. A zábava je o to lepší, když na jednom prkénku nebo dvou umíme stát a zlepšovat svoje dovednosti. Přidej se k nám a uvidíš, že nejsme žadní bulíci a že si s námi zažiješ spoustu legrace.

Jak se pořádně přidat?

Přidat se můžeš jak chceš, jak je ti libo - můžeš si s námi psát, můžeš nám poslat svoje video a třeba se pak pochlubit přátelům jak jsi ve videonalýze dopadl, můžeš přijet na náš kurz.... Prostě možnosti využití našeho portálu jsou opravdu široké. V zásadě ale uživatele rozdělujeme do 4 pomyslných škatulek :-)

1. Uživatel stránek ACSI

Toto členství získáš běžnou registrací zadáním své emailové adresy, jména a příjmení nebo se přihlásíš svým uživatelským účtem na facebooku. Toto členství je základní a dovolí ti nahlédnout do všech našich funkcí a je určeno pro seznámení. Dovolí ti například nahrát jedno video pro zpracování analýzy našimi lektory. Pokud se budeš chtít dále zlepšovat a nahrávat další videa, je potřeba si aktivovat plný členský účet.
 

2. Řádný člen z oblasti veřejnosti

Jako řádný platící člen máš možnost plně využívat našich stránek, zasílat videa k analýze, vkládat soukromé inzeráty do bazárku, nakupovat zvýhodněně materiál u našich partnerů a využívat zvýhodněné ceny našich kurzů (pokud pravidlo kurzu neurčuje jinak, např. instruktorské kurzy se závazkem odpracovat hodiny pro lyžařskou školu).
 

3. Instruktor lyžování

Instruktorem lyžování se stáváš absolvováním některého z našich kurzů. Můžeš využívat veškeré výhody řádného člena z oblasti veřejnosti a navíc získáváš přístup k metodickým materiálům tebou zaplacených kurzů.
 

4. Lyžařská škola členstvi

V sobě zahrnuje veškeré výhody spolupracujícího členství a navíc jako škola s plnohodnotným členstvím máš možnost ovlivňovat dění asociace v komoře lyžařských škol. To znamená vznášet podněty výkonnému výboru, navrhovat své zástupce do lektorských sborů (v případě dostatečné kvalifikace), hlasovat na valné hromadě asociace, popřípadě využívat upřednostnění v nabídce lyžařských škol. Velice žádanou funkcí je také možnost získat detailní informace při náboru nových instruktorů (detaily o výsledcích kurzů s hodnocením lektora, předchozí zaměstnavatelé, jejich hodnocení instruktora atd). Toto členství vyžaduje uzavření smlouvy o spolupráci s ACSI a je zpoplatněno úhradou členského příspěvku lyžařské školy, který je účtován jednou ročně. V případě zájmu o tento druh členství nás kontaktujte pro podrobnější informace.

zpět na seznam článků...

mohlo by vás zajímat...

 • Zahájení sezony 23/24
  Zahájení sezony 23/24 28.11.2023 Petr Hudec
 • Termínová listina 2022/23
  Termínová listina 2022/23 15.09.2023 Petr Hudec
 • Nová struktura vzdělávání a kurzů ACSI
  Nová struktura vzdělávání a kurzů ACSI 06.09.2023 Petr Hudec
 • VZPOMÍNKA NA INTERSKI 2023
  VZPOMÍNKA NA INTERSKI 2023 10.08.2023 Petr Hudec
 • ACSI jede na kongres Interski
  ACSI jede na kongres Interski 20.03.2023 Petr Hudec
 • Vzdělání ACSI je nově uznáváno v italské provincii BOZEN-SÜDTIROL
  Vzdělání ACSI je nově uznáváno v italské provincii BOZEN-SÜDTIROL 12.02.2023 Petr HudecNaši vážení partneři...

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s následujícími partnery. Budeme rádi, pokud si i ty prohlédneš jejich prezentaci.