User

Detail kurzu...

Lyžařský kurz licence L2

Datum: 27.03.2020 - 05.04.2020 (6 dní) Termín uzávěrky 08.03.2020

Může se zúčastnit: Držitel licence L1

 

 

Již je po uzávěrce   

O jaký kurz se jedná?

Kurz Licence L2 je určen pro držitele licence "Instruktor lyžování L1" a je zaměřen na další rozvoj tvých schopností ve výuce lyžování pokročilých lyžařů. Kurz probíhá ve skupinách pod vedením zkušených lektorů. Pokud vlastníš licenci jiné organizace (APUL, APLŠ,...) a máš zájem se přihlásit na tento kurz, můžeš požádat emailem na info@acsi.cz o uznání své dosavadní licence. Po uznání se budeš moci přihlásit na tento kurz. Odesláním přihlášky souhlasíš s tím, že absolvuješ kurz na vlastní nebezpečí, pořadatel nenese žádnou odpovědnost za zranění vzniklá během kurzu

Co kurzem získám?

Díky tomuto kurzu získáš dovednosti, které jsou potřeba pro výuku mírně pokročilých klientů. Kurz je zaměřen především na výuku paralelních oblouků u dětí i dospělých. Součástí kurzu je osvojení si slovní zásoby v jednom cizím jazyce (Aj, Nj, Rj). Závěrečná výstupní zkouška se skládá z metodického výstupu, technických jízd a písemného testu. Úspěšným absolvováním kurzu získáš licenci "Instruktor lyžování L2"

Vybraná videa z předešlých kurzů...

Připravujeme

Kde se kurz koná?

Stubai

Tyrolsko, Rakousko

Stubaier Gletcher leží na konci stejnojmenného údolí necelých 40km od Innsbrucku a je nejrozsáhlejším ledovcovým areálem v Rakousku. V provozu je od října do června a v zimním období disponuje tratěmi o délce 108km. Na ledovec do stanice Eisgrat ve výšsce 2900 metrů tě vyveze kabinka, kde se můžeš těšit na sjezdovky všech obtížností. Alternativně můžeš zvolit druhou kabinu, která tě vyveze do druhého hlavního stanoviště Gamsgarten. Z obou bodů se můžete dostat až na nejvýše položené místo střediska zvané Top of Tyrol ve výšce 3210 metrů.

Stubai
49
39
23
Počet km sjezdovek dané náročnosti

Jaké bude ubytování? (1 Varianta)

U vícedenních kurzů, ti nabízíme možnost rezervace ubytování a stravy.

Varianta 1 : Pension Nigella

Penzion rodinného typu, který najdete na adrese Stackler 27,6167 Neustift. Ubytování je ve 4-6 lůžkových apartmánech s vybavenou kuchyní, sprchou a WC. Pension je vybaven saunou a společenskou místností. Cena os/noc cca 31€ V ceně ubytování není zahrnutý poplatek 5€/osobu na závěrečný úklid.

Cena za ubytování (platí se na místě): 780 Kč / Noc (celkem 4 680 Kč)

Stravování:

Vzdálenost: 20 minut (na sjezdovku), 0 minut (do přednáškové místnosti)

Parkování: ZDARMA

nebo

Vlastni ubytovani

Ubytování si zajistí kurzista individuelně na vlastní náklady. V připadě zajmu nás kontaktujte.

Program kurzu...

Co potřebuji s sebou?

Vlastní lyžařskou výstroj (u oblečení je vhodné počítat s teplotami až -15 °C)
Vlastní lyžařskou výzbroj (lyžáky, lyže, hůlky...)
Průkaz zdravotní pojišťovny
Poznámkový sešit, psací potřeby, osobní doklady

Platební podmínky...

Po vyplnění přihlášky budete ihned přesměrováni na platební portál nebo Vám bude zaslána zálohová faktura.

Místo na kurzu rezervujeme 10 dní od podání přihlášky!

Storno přihlášek...

Stornovat přihlášku lze do termínu uzávěrky bez saknkčního poplatku. Po uzavření registrace storno poplatek činí 50% z ceny objednaných služeb. Při zrušení v den zahájení kurzu je storno poplatek 100%.

Napsali o nás...

Přišli neznámo odkud, prošli kurzy, znají nás, učí s námi a z mnohých se stali partneři nebo kamarádi... Přidej se k nám a staň se i ty součástí našeho týmu!

Naši vážení partneři...

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s následujícími partnery. Budeme rádi, pokud si i ty prohlédneš jejich prezentaci.